Зведені ПН для послуг від нерезидента

Чи може платник ПДВ – отримувач послуг від нерезидента складати зведені податкові накладні, якщо протягом місяця він отримує послуги два і більше разів? Питання, пов’язані зі складанням податкових накладних, регулюються нормами Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. №...

Подробнее

Код ознаки джерела податкового номера ПН

Код ознаки джерела податкового номера як новий реквізит податкової накладної Наказом МФУ від 02.12.2020 р. № 734 в новій редакції викладено форму податкової накладної та розрахунку коригування до неї, а також внесено відповідні зміни до Порядку заповнення...

Подробнее

Періодичність складання зведених податкових накладних

  Чи може постачальник протягом місяця складати на обсяги поставлених товарів покупцю дві зведені податкові накладні (15-го числа і в останній день місяця)? Чи відповідає така періодичність нормам законодавства? Зазначене питання регулюється положеннями п. 201.4 Податкового кодексу України...

Подробнее

1095 днів на відображення податкового кредиту

Щодо застосування правила 1095 днів для документів, які дають право на відображення податкового кредиту з ПДВ Правила оподаткування ПДВ визначаються положеннями Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI (далі – ПКУ). Нагадаємо, що податковий кредит з ПДВ відображається...

Подробнее

Зведена податкова накладна: часткове повернення товарів

Особливості складання зведених податкових накладних в разі часткового повернення товарів В діяльності платників податків трапляються випадки, при яких покупець здійснює часткове повернення отриманих товарів. В межах цієї консультації розглянемо питання щодо складання зведеної податкової накладної у випадку,...

Подробнее
податкова накладна export

ПН/РК при визнанні митної декларації недійсною

Чи потрібно складати податкову накладну та розрахунок коригування до неї у випадку якщо після оформлення експортної митної декларації в подальшому вона була визнана недійсною, а товари фактично не були вивезені за межі України (поставка нерезиденту не відбулась)? ...

Подробнее

PK до ПН у разі повернення товару в іншому періоді

Дата складання розрахунку коригування до податкової накладної у випадку повернення оплаченого товару в одному періоді, а повернення оплати – в іншому В господарській діяльності платників ПДВ нерідко трапляються випадки повернення товарів, в тому числі, тих, за які...

Подробнее
Ціна постачання у податковій накладній

Заповнення графи 7 «Ціна постачання» у податковій накладній

Заповнення графи 7 «Ціна постачання» у податковій накладній Перелік обов’язкових реквізитів податкової накладної визначено у п. 201.1 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI (далі – ПКУ). Одним із обов’язкових реквізитів є ціна постачання без урахування...

Подробнее

Податковий кредит і податкові накладні, складені до 03.12.2017 року

Чи можуть бути включені до податкового кредиту з ПДВ в поточній декларації податкові накладні постачальників, які складені до 03.12.2017 року? Нагадаємо, що Законом України від 09.11.2017 року № 2198-VIII (набрав чинності 03.12.2017 року) було внесено зміни до...

Подробнее

Податковий кредит за ПН з помилковим найменуванням покупця

Чи має право покупець відобразити податковий кредит з ПДВ на підставі податкової накладної, в якій постачальник допустив помилку в найменуванні покупця? В індивідуальній податковій консультації Офісу великих платників податків ДФС від 20.06.2019 р. № 2822/ІПК/28-10-27-01-11 з цього питання...

Подробнее