Абонентське обслуговування

Ми готові надати Вам якісне абонентське обслуговування з питань оподаткування та бухгалтерського обліку:

  • з урахуванням специфіки Вашої діяльності;
  • у повній відповідності до вимог податкового законодавства;
  • з відображенням позиції провідних відомств;
  • з урахуванням судової практики, що склалася по Вашому питанню;
  • із зазначенням можливих податкових ризиків.

Абонентська форма консультаційного обслуговування користується популярністю у наших Клієнтів, адже вона дозволяє глибше розуміти бізнес і потреби Клієнта, спрощує взаємодію сторін, документообіг і порядок розрахунків.

Більш того, така форма консультування істотно знижує вартість обслуговування, завдяки застосуванню пільгових розцінок, що робить її доступною практично для будь-якої компанії. Важливим елементом абонентської системи є фіксована щомісячна вартість.

Ви, як Клієнт, фактично у режимі онлайн отримаєте відповіді на свої питання, інформацію про вимоги податкового законодавства, що дозволить оперативно приймати рішення щодо вибору типу договору, порядку обчислення податку по конкретній операції, запобігати або вчасно усувати порушення, пов’язані з неправильним обчисленням, несвоєчасною сплатою податків, планувати угоди з урахуванням податкових наслідків.

Ми не пропонуємо типових рішень, а враховуємо всі побажання Клієнта, а також особливості його бізнесу. У результаті Ви одержите впевненість у правильності вчинених дій і в податковій безпеці Вашого бізнесу.

 

Як ми працюємо

Постановка задачі

Реалізація проекту

Передача результату