Провадження діяльності страхового агента платником єдиного податку третьої групи

Чи можливе здійснення діяльності страхового агента платником єдиного податку третьої групи? Відповідно до ст. 15 «Посередницька діяльність у сфері страхування» Закону України «Про страхування» від 07.03.1996 р. № 85/96-ВР, страхові агенти – фізичні особи або юридичні особи, які діють...

Детальніше

Звіт про виплачені нерезиденту доходи й утриманий податок єдинником третьої групи

За який податковий період (квартал чи рік) треба подавати звіт про виплачені нерезиденту доходи й утриманий податок, якщо виплачує їх юридична особа – платник єдиного податку третьої групи? Насамперед нагадаємо, що з 2018 року положення Податкового кодексу України...

Детальніше

Наслідки отримання єдинником доходів понад граничний обсяг, встановлений для другої групи

Фізична особа – підприємець перебуває в групі 2 єдиного податку. Обсяг доходів наближається до 1500000 грн. Чи зможе ФОП у середині четвертого кварталу перейти на третю групу в разі отримання доходів у більшому розмірі, ніж граничний обсяг другої...

Детальніше

Оподаткування поворотної фінансової допомоги при переході на єдиний податок

Чи виникне дохід у платника єдиного податку – юридичної особи, якщо під час перебування на загальній системі оподаткування у 2017 році він отримав поворотну фінансову допомогу, а з 2018 року перейшов на сплату єдиного податку (група 3), проте...

Детальніше

Виплата єдинником дивідендів засновникам-резидентам за минулі роки

Юрособа, яка перейшла на єдиний податок у середині 2017 року, ухвалила рішення про виплату дивідендів засновникам-резидентам за три минулі роки. За якими нормами оподатковувати такі дивіденди у 2018 році, адже в попередніх роках правила для різних систем оподаткування...

Детальніше

Прострочена кредиторська заборгованість у єдинника – фізичної особи

Яким чином оподатковується прострочена кредиторська заборгованість у єдинника – фізичної особи, що не є платником ПДВ? Питання, дійсно, є актуальним для фізосіб – платників єдиного податку, які одночасно не є платниками податку на додану вартість. Адже норми...

Детальніше

Застосування РРО в разі перевищення доходів у ФОП-ЄП розміру 1 млн. грн.

31.10.2017 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Застосування РРО в разі перевищення доходів у ФОП-ЄП розміру 1 млн. грн.

Обсяг доходів у ФОП на другій групі єдиного податку в жовтні 2017 року перевищив 1 млн грн....

Детальніше