Податковий кредит за ПН з помилковим найменуванням покупця

Чи має право покупець відобразити податковий кредит з ПДВ на підставі податкової накладної, в якій постачальник допустив помилку в найменуванні покупця? В індивідуальній податковій консультації Офісу великих платників податків ДФС від 20.06.2019 р. № 2822/ІПК/28-10-27-01-11 з цього питання...

Детальніше

Строк реєстрації розрахунків коригування до податкових накладних

В яких випадках строк реєстрації розрахунків коригування до податкових накладних в ЄРПН становить 15 календарних днів з дати отримання, а в яких застосовуються загальні строки? Строки реєстрації встановлені в абзацах 14-17 п. 201.10 Податкового кодексу України від...

Детальніше
ПН за бюджетними коштами

Податкова накладна: оплата за рахунок бюджетних коштів

Чи може постачальник складати податкові накладні на покупця, що здійснює оплату за рахунок бюджетних коштів, за загальним правилом першої події, або має в обов’язковому порядку застосовувати п. 187.7 ПКУ? Податкова накладна складається на дату виникнення податкових зобов’язань...

Детальніше

Щодо обмеження операційного дня для цілей реєстрації податкових накладних

12.04.2018 р. ДПС «ДІНАЙ»

Щодо обмеження операційного дня для цілей реєстрації податкових накладних

24.03.2018 року набрала чинності постанова КМУ від 21.02.2018 р. N 204, якою внесено зміни до Порядку ведення Єдиного реєстру податкових...

Детальніше

Строки давності щодо застосування штрафів за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних

20.03.2018 р. ДПС «ДІНАЙ»

Строки давності щодо застосування штрафів за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних

Чи поширюється 30-денне обмеження на проведення камеральних перевірок щодо питання несвоєчасної реєстрації податкових накладних? Які є обмеження щодо строків...

Детальніше

Щодо заповнення причини коригування у графі 2 РК

20.03.2018 р. ДПС «ДІНАЙ»

Щодо заповнення причини коригування у графі 2 РК

Після отримання передоплати і до дати продажу товарів відбувається зміна цін на товари. В цьому разі складається розрахунок коригування до податкової...

Детальніше

Питання ПДВ при заміні боржника щодо постачання товарів

12.03.2018 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Питання ПДВ при заміні боржника щодо постачання товарів

Підприємство "А" перерахувало підприємству "Б" передоплату за товари згідно з укладеним договором на постачання товарів. У зв'язку з виникненням проблем зі...

Детальніше