Податкові спори

Ми гарантуємо забезпечення комплексного захисту платників податків, який складається з декількох етапів. Найбільш ефективного результату (а саме: відсутність штрафів і донарахувань) можна досягти, якщо будуть супроводжуватися всі етапи захисту. Однак, наша участь дає Клієнту економію і значний ефект на кожному з етапів.

Підготовка до податкових перевірок

Превентивні заходи, які вживають наші фахівці з оподаткування, ефективні в кожному випадку. Наша компанія надає перелік послуг, завдяки яким Клієнти зможуть істотно заощадити на запобіганні наслідкам податкових помилок, а також на утриманні команди досвідчених профільних консультантів. Зокрема, абонентське обслуговування Клієнта, як елемент превентивних заходів, знижує податкові ризики до мінімуму.

Супровід податкової перевірки

На цьому етапі наші співробітники проаналізують вимоги і правомірність дій податкового органу в ході невиїзної або виїзної перевірки. Окрім того, Клієнт буде детально поінформований про свої законні можливості і права, про повноваження фіскалів. Фахівці нашої компанії також проконсультують, як вчинити в конкретній ситуації, допоможуть підготувати необхідні пояснення та документацію.

Аналіз акту податкової перевірки і рішень податкової служби

Ми всебічно аналізуємо акт податкової перевірки і рішення податкового органу на обґрунтованість, правомірність і можливість оскарження. Клієнт отримає звіт про те, наскільки рішення правомірне чи неправомірне. У звіті буде відображено думку співробітників нашої компанії про те, наскільки перспективним буде подальше судове або адміністративне оскарження перевірок податкової.

Заперечення до акта податкової перевірки

Цей важливий етап передбачає підготовчий процес і аргументування заперечень, спрямованих на оскарження податкового рішення. Заперечення містять правове обґрунтування з посиланням на законодавчі норми, які є підтвердженням того, що платник податків діяв правомірно. Також буде прикріплена вся необхідна документація (якщо це буде потрібно). Буде врахована судова практика, а також надані розяснення державних органів, що підтверджують позицію Клієнта.

Оскарження рішень органів ДПС в адміністративному порядку

Етап досудового врегулювання податкового спору має вирішальне значення для позитивного результату. Категорично некоректно ставитися формально до цього етапу і ігнорувати його, оскільки в результаті Ви можете програти справу вже в суді. Ми практикуємо залучення Бізнес-омбудсмена на етапі адміністративного оскарження, що істотно підвищує шанси виграти справу, не доводячи її до суду.

Судовий захист прав і законних інтересів Клієнтів

Захист прав та інтересів платника податків в судовому порядку є останнім етапом врегулювання податкового спору. Тут нашими перевагами є податкова спеціалізація і спільна робота адвокатів з податковими консультантами. Це дозволяє ефективно захищати права та інтереси Клієнтів на всіх рівнях судової системи.

 

Як ми працюємо

Постановка задачі

Реалізація проекту

Передача результату