Професійна етика

Усі співробітники Консалтингової копанні «ЕКСПЕРТ» орієнтуються на високі стандарти якості консалтингових послуг і суворо дотримуються професійної етики компанії, яка включає 5 основних принципів.

Інтереси Клієнтів. Знаходячись у законодавчому полі, ми стоїмо на сторожі інтересів Клієнтів і розглядаємо шляхи вирішення будь-якої бізнес-задачі з точки зору здорового глузду, ринкових реалій і вигоди Клієнта.

Конфіденційність. Персонал компанії забезпечує режим найсуворішої конфіденційності щодо інформації, одержуваної від Клієнтів, і не допускає розголошення будь-яких відомостей, що можуть заподіяти їм шкоду.

Результативність. Допомога Консалтингової копанні «ЕКСПЕРТ» завжди націлена на результат – підвищення впевненості власників і топ-менеджерів компаній у легальності свого бізнесу і росту його ефективності.

Чесність. Наші співробітники чесні один з одним і Клієнтами, а відносини будують на основі добропорядності, відкритості і прозорості. Наші правила: правдиво інформувати Клієнтів про наслідки прийнятих ними рішень і не нав'язувати зайвих послуг.

Сумлінність. Кожен співробітник компанії при наданні професійних послуг забезпечує повноту розгляду і пропрацювання комплексу проблем, а також аналіз можливих варіантів рішень.