29.09.2017 р. ДПС «ДІНАЙ»

Щодо обмеження перебування на єдиному податку для фізичних осіб – нерезидентів

Чи може іноземець зареєструватись підприємцем на єдиному податку з урахуванням норм пп. 291.5.7 ПКУ?

Детальніше...
 
28.09.2017 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Чи правомірно платнику єдиного податку застосувати договір відступлення права вимоги

Платник єдиного податку 3-ї групи відвантажив товари покупцю. Боржник має проблеми з розрахунками за товар, але за нього готова заплатити інша юридична особа. Чи може платник єдиного податку, зважаючи на положення п. 291.6 ПКУ, відступити право вимоги цього грошового боргу за номіналом, отримавши платіж від третьої особи?

Детальніше...
 
28.09.2017 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Чи потрібно від ФОП - постачальника с/г продукції отримувати довідку за формою №3ДФ?

Підприємство уклало договір із ФОП на постачання сільськогосподарської продукції, вирощеної ним на земельній ділянці, що належить йому на праві власності. Чи потрібно від нього отримати копію форми № 3ДФ для неутримання ПДФО та військового збору?

Детальніше...
 
29.08.2017 р. ДПС «ДІНАЙ»

Особливості зменшення податкових зобов'язань з ПДВ за розрахунками коригування, складеними в червні, а зареєстрованими в кінці липня 2017 року

В червні 2017 року покупець повернув частину товару. Постачальник виписав розрахунок коригування до податкової накладної щодо такого товару і відправив його покупцю. Водночас покупець зареєстрував його лише 31.07.2017 року. Продавець не зменшував податкові зобов'язання в червні через відсутність зареєстрованого РКдоПН станом на 20.07.2017 року (дату подання декларації з ПДВ). Чи буде правомірним зменшення податкових зобов'язань з ПДВ в декларації за липень 2017 року (з урахуванням законодавчих змін, що така реєстрація вважається вчасною)? Або потрібно подавати уточнюючий розрахунок за червень?

Детальніше...
 
10.08.2017 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Порядок оподаткування єдиним податком операції з продажу об’єкта основного засобу

Як обкладається єдиним податком операція з продажу об'єкта основного засобу (автомобіля) юридичною особою на групі 3-й єдиного податку, якщо частину коштів отримано в кварталі продажу об'єкта, а іншу частину в наступному кварталі?

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 74