09.12.2016 р. ДПС «ДІНАЙ»

Помилка в даті складання податкової накладної: чи втрачається право на податковий кредит з ПДВ?

Постачальник виписав податкову накладну з помилковою датою складання. При цьому помилка виявлена вже після спливу 15-денного строку реєстрації, а тому він бажає уникнути необхідності складання розрахунку коригування і виписування нової податкової накладної правильною датою. Чи може покупець відображати податковий кредит з ПДВ на підставі податкової накладної з помилкою в даті складання?

Детальніше...
 
09.12.2016 р. ДПС «ДІНАЙ»

Авансові внески при виплаті дивідендів та строки давності

В 2013 році підприємством – платником податку на прибуток було сплачено авансові внески при виплаті дивідендів, але через від’ємне значення об’єкту оподаткування вони не були враховані в зменшення податку в 2013-2015 роках. Чи поширюються строки давності, визначені в п. 102.5 ПКУ, на суми цих авансових внесків з метою зменшення податку на прибуток в 2016 чи наступних роках?

Детальніше...
 
07.12.2016 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Податкова накладна з від’ємним значенням

В деяких випадках при поверненні товарів (або передоплати) покупець – платник ПДВ не реєструє в ЄРПН відправлений йому розрахунок коригування до податкової накладної. Чи є можливим в такому разі з метою відображення зміни податкових зобов'язань з ПДВ замість розрахунку коригування скласти нову податкову накладну з від'ємним значенням кількості і загальної суми, включаючи ПДВ?

Детальніше...
 
07.12.2016 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Податкові накладні на однакову суму

Чи не виникне проблем з реєстрацією в ЄРПН двох податкових накладних, якщо протягом одного дня покупець двічі придбавав той самий товар тієї ж кількості та на однакову загальну суму?

Детальніше...
 
30.11.2016 р. ДПС «ДІНАЙ»

Авансові внески з податку на прибуток при виплаті дивідендів в 2014 році та їх врахування у зменшення нарахованого податку в 2016 році

В 2014 році при виплаті дивідендів були сплачені авансові внески з податку на прибуток. При цьому в 2014-му та 2015-му роках об’єкт оподаткування був від’ємним, а тому врахувати авансові внески в зменшення податку не було можливості. В 2016 році очікується позитивне значення об’єкту оподаткування. Яким чином врахувати сплачені в 2014 році авансові внески в зменшення податку на прибуток в 2016 році?

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 74