31.10.2017 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Кількість знаків коду УКТ ЗЕД в разі заповнення розрахунку коригування до податкової накладної

Під час постачання товару, виробленого в Україні, у податковій накладній було відображено код УКТ ЗЕД неповністю (4 цифри). Нині відбулось часткове повернення товару. Чи не буде помилкою, якщо постачальник у розрахунку коригування до податкової накладної відобразить код УКТ ЗЕД повністю?

Детальніше...
 
31.10.2017 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Застосування РРО в разі перевищення доходів у ФОП-ЄП розміру 1 млн. грн.

Обсяг доходів у ФОП на другій групі єдиного податку в жовтні 2017 року перевищив 1 млн грн. Торгівлею технічно складними виробами ФОП не займається. Коли йому потрібно починати використовувати РРО у разі використання готівкових розрахунків?

Детальніше...
 
31.10.2017 р. ДПС «ДІНАЙ»

Щодо правомірності подання покупцем скарги на постачальника у зв'язку з зупиненням реєстрації податкової накладної

Органом ДФС було зупинено реєстрацію податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних, у зв'язку з чим вона не була зареєстрована вчасно. Постачальником було подано документи для розблокування реєстрації податкової накладної. Водночас покупець подав скаргу на постачальника разом із декларацією з ПДВ за вересень 2017 року. Чи правомірне подання скарги покупцем та які наслідки цього будуть у постачальника?

Детальніше...
 
19.10.2017 р. ДПС «ДІНАЙ»

Мінімальна база обкладення ПДВ згідно з п. 188.1 ПКУ: чи співпадатимуть ціна придбання товарів та їх собівартість в обліку?

Компанія займається торгівлею товарами. При придбанні товарів у постачальників компанія несе також транспортно-заготівельні витрати, які за правилами П(С)БО включаються до собівартості товарів. Відповідно, при списанні реалізованих товарів в обліку періодично виявляється, що вони реалізовані нижче собівартості. Чи рівнозначні поняття собівартості запасів та ціни їх придбання з метою застосування положень абз. 2 п. 188.1 ПКУ при донарахуванні ПДВ?

Детальніше...
 
29.09.2017 р. ДПС «ДІНАЙ»

Наслідки помилкового неподання в 2017 році квартальних декларацій з податку на прибуток

Підприємство за 2015 та 2016 роки подавало річну декларацію з податку на прибуток. В декларації за 2016 рік обсяг доходів перевищив 20 млн. грн. Водночас в 2017 році помилково не подавались квартальні декларації, а виявлено це підприємством самостійно тільки зараз. Як правильно поступити тепер і які штрафні санкції до підприємства можуть бути застосовані?

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 74