26.09.2016 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Відповідальність за порушення строків реєстрації РКдоПН в ЄРПН внаслідок несвоєчасного отримання РКдоПН від постачальника

Постачальнику було повернуто деякі товари, розрахунки за які не здійснювались. За правилами ст. 192 ПКУ постачальник – платник ПДВ має скласти розрахунок коригування до податкової накладної та відправити його покупцю – платнику ПДВ. Водночас, розрахунок коригування від постачальника було отримано вже після закінчення 15-денного строку реєстрації в ЄРПН, а тому фактично його зареєстровано пізніше цього терміну. Хто із сторін в цьому разі притягується до відповідальності за порушення строку реєстрації розрахунку коригування в ЄРПН?

Детальніше...
 
26.09.2016 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

До якого бюджету ФОП перераховувати ПДФО з зарплати працівника, що працює в іншому місті?

У фізичної особи – підприємця в іншому місті є точка продажу товарів, на якій працює найманий працівник. Чи потрібно підприємцю виконувати вимоги пп. 168.4.3 та пп. 168.4.4 ПКУ щодо перерахування ПДФО із зарплати такого працівника до бюджету за місцезнаходженням точки продажу?

Детальніше...
 
20.09.2016 р. ДПС «ДІНАЙ»

Оподаткування суми неустойки (штрафу), що виплачується фізичній особі

Компанія орендує приміщення у фізичної особи (не підприємця) на підставі договору оренди. За один з місяців орендну плату було виплачено з порушенням строку. Фізична особа – орендодавець висунула претензію щодо виплати їй штрафу за порушення строків розрахунків. Чи потрібно компанії утримувати податки з суми такого штрафу і в якій звітності їх слід відображати?

Детальніше...
 
17.08.2016 р. ДПС «ДІНАЙ»

Якщо різниці щодо МНМА відображені в декларації з податку на прибуток: чи є якісь ризики?

Насамперед нагадаємо, що в одній з попередніх публікацій ми вже розглядали вплив вартісної ознаки МНМА на оподаткування у платника податку на прибуток в частині нарахування амортизації. Тоді ми дійшли висновку, що коригування на різниці за п. 138.1 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. N 2755-VI (далі - ПКУ) щодо збільшення фінансового результату до оподаткування та п. 138.2 ПКУ щодо зменшення фінансового результату до оподаткування в частині сум нарахованої амортизації повинно стосуватися одного й того ж переліку об'єктів, які за правилами встановленого у пп. 14.1.138 ПКУ вартісного критерію належать до складу основних засобів.

Детальніше...
 
05.08.2016 р. ДПС «ДІНАЙ»

Чи потрібно подавати звіт про виплачені доходи нерезиденту, якщо вони згідно норм конвенції не підлягають оподаткуванню в Україні?

Перелік оподатковуваних доходів нерезидентів з джерелом їх походження з України визначений у п. 141.4 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. N 2755-VI (далі - ПКУ). Саме про виплати таких доходів йдеться у цій публікації.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 72