13.01.2017 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Реєстрація в 2017 році в ЄРПН грудневих податкових накладних і коди послуг

Чи потрібно в податкових накладних за грудень 2016 року заповнювати коди щодо наданих послуг в разі їх реєстрації в ЄРПН в січні 2017 року?

Детальніше...
 
13.01.2017 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Чи можливо змінити рішення про незастосування різниць?

Платник податку на прибуток з обсягом доходів до 20 млн. грн. при поданні декларації за 2015 рік зазначив про незастосування різниць. Чи може він при заповненні декларації за 2016 рік перейти на застосування різниць, якщо його обсяг доходів все ще менше 20 млн. грн., або чи є можливість змінити рішення, прийняте рік тому?

Детальніше...
 
09.12.2016 р. ДПС «ДІНАЙ»

Помилка в даті складання податкової накладної: чи втрачається право на податковий кредит з ПДВ?

Постачальник виписав податкову накладну з помилковою датою складання. При цьому помилка виявлена вже після спливу 15-денного строку реєстрації, а тому він бажає уникнути необхідності складання розрахунку коригування і виписування нової податкової накладної правильною датою. Чи може покупець відображати податковий кредит з ПДВ на підставі податкової накладної з помилкою в даті складання?

Детальніше...
 
09.12.2016 р. ДПС «ДІНАЙ»

Авансові внески при виплаті дивідендів та строки давності

В 2013 році підприємством – платником податку на прибуток було сплачено авансові внески при виплаті дивідендів, але через від’ємне значення об’єкту оподаткування вони не були враховані в зменшення податку в 2013-2015 роках. Чи поширюються строки давності, визначені в п. 102.5 ПКУ, на суми цих авансових внесків з метою зменшення податку на прибуток в 2016 чи наступних роках?

Детальніше...
 
07.12.2016 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Податкова накладна з від’ємним значенням

В деяких випадках при поверненні товарів (або передоплати) покупець – платник ПДВ не реєструє в ЄРПН відправлений йому розрахунок коригування до податкової накладної. Чи є можливим в такому разі з метою відображення зміни податкових зобов'язань з ПДВ замість розрахунку коригування скласти нову податкову накладну з від'ємним значенням кількості і загальної суми, включаючи ПДВ?

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 72