20.07.2017 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Відображення в Балансі сальдо розрахунків з бюджетом за різними податками

Підприємство на субрахунку 641 має додаткові субрахунки в розрізі окремих видів податків. На дату балансу за розрахунками з деякими з них є переплата, а з іншими податками – поточні зобов'язання зі сплати в бюджет. В формі Балансу такі розрахунки відображаються згорнуто або розгорнуто?

Детальніше...
 
26.06.2017 р. ДПС «ДІНАЙ»

Щодо строку перехідного періоду, протягом якого не відбувається фактичного зупинення реєстрації податкових накладних

Чи може бути зупинена органом ДФС реєстрація податкових накладних, складених у другій половині червня 2017 року, які будуть відправлені на реєстрацію до єдиного реєстру податкових накладних у липні 2017 року?

Детальніше...
 
16.06.2017 р. ДПС «ДІНАЙ»

Витрати фізичної особи – підприємця щодо отриманих бухгалтерських послуг

Фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування отримує послуги з бухгалтерського обліку за цивільно-правовим договором, укладеним з іншою фізичною особою. Зазначені послуги потрібні з метою належного обліку всіх операцій, контролю за розрахунками з контрагентами та розуміння кількості товарних залишків, складання звітності ФОП та книги обліку доходів і витрат. Наскільки правомірним є обмеження з боку ДФСУ (лист від 07.06.2017 р. N 517/С/99-99-13-01-02-14/ІПК) щодо врахування цих витрат при розрахунку об'єкта оподаткування?

Детальніше...
 
15.06.2017 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Повторність порушення для цілей застосування підвищеного розміру штрафів

При проведенні перевірки органом ДФС було виявлено декілька порушень за п. 127.1 ПКУ, пов'язаних з несвоєчасною сплатою ПДФО при виплаті доходу фізособі. Чи правомірним є нарахування штрафів 25% за перший і 50% за другий виявлений в одному Акті перевірки випадки такого порушення?

Детальніше...
 
15.06.2017 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Відображення в обліку перегляду цін на товари, отримані від нерезидента

Постачальнику-нерезиденту в травні 2017 року було перераховано аванс 10000 євро за товари. Після надходження товарів в цьому ж місяці вони були оприбутковані на баланс із застосуванням курсу НБУ на дату передоплати. Водночас в отриманих товарах були виявлені певні недоліки. Внаслідок проведених переговорів з постачальником в червні було підписано додаткову угоду про зменшення вартості отриманих товарів на 10% (1000 євро). Враховуючи, що цю суму планується використати на оплату наступної партії товарів, то за яким курсом НБУ її обліковувати: за курсом на дату перерахування першого авансу чи на дату підписання додаткової угоди про зменшення ціни?

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 74