Публикации

Мы предлагаем Вам ознакомиться с нашими консультациями, опубликованными в бухгалтерской прессе и информационно-правовых системах. Все права на размещенные в этом разделе материалы принадлежат Консалтинговой компании «ЭКСПЕРТ». Любое копирование, перепечатка, распространение полностью или частично допускается исключительно с письменного разрешения правообладателя.Недоступен ни однин перевод.

20.03.2018 р. ДПС «ДІНАЙ»

Строки давності щодо застосування штрафів за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних

Чи поширюється 30-денне обмеження на проведення камеральних перевірок щодо питання несвоєчасної реєстрації податкових накладних? Які є обмеження щодо строків застосування штрафів за порушення строків реєстрації або відсутності реєстрації податкових накладних?

Подробнее...
 
Недоступен ни однин перевод.

20.03.2018 р. ДПС «ДІНАЙ»

Щодо заповнення причини коригування у графі 2 РК

Після отримання передоплати і до дати продажу товарів відбувається зміна цін на товари. В цьому разі складається розрахунок коригування до податкової накладної. Разом з тим, в ЄРПН не реєструвались РК із заповненням графи 2 словами "зміна ціни". Тому відбувалось заповнення графи 2 РК словами "зміна номенклатури". Чи не призведе це до проблем щодо податкового кредиту з ПДВ у покупця товарів?

Подробнее...
 
Недоступен ни однин перевод.

12.03.2018 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Штраф за неподання звіту про суми податкових пільг в разі використання збитків минулих років

Підприємство – платник податку на прибуток у 2017 р. використало від'ємне значення об'єкта оподаткування попередніх років для зменшення оподатковуваного прибутку в 2017 р., що відображено в додатку РІ "Різниці". При цьому звіт про суми податкових пільг не подано. Орган ДФС наклав штраф за неподання цього звіту. Чи є правомірним застосування штрафу?

Подробнее...
 
Недоступен ни однин перевод.

12.03.2018 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Питання ПДВ при заміні боржника щодо постачання товарів

Підприємство "А" перерахувало підприємству "Б" передоплату за товари згідно з укладеним договором на постачання товарів. У зв'язку з виникненням проблем зі здійсненням постачання товарів підприємство "Б" пропонує зробити заміну сторони постачальника за договором на підприємство "С", яке здійснить постачання замовлених товарів. При цьому передоплата не повертатиметься, а буде перерахована безпосередньо від підприємства "Б" до підприємства "С" у день підписання договору про заміну сторони. Як у цьому разі будуть урегульовані питання оподаткування ПДВ, тобто який порядок складання податкових накладних і розрахунків коригування між трьома сторонами?

Подробнее...
 
Недоступен ни однин перевод.

23.02.2018 р. ДПС «ДІНАЙ»

Щодо виправлення помилки у випадку складання податкової накладної не на повну суму постачання

Постачальник помилково склав податкову накладну в січні 2018 року не на повну суму постачання товарів (було включено не всю номенклатуру постачання). Виявлено цю помилку після 15 лютого, тобто після граничного строку реєстрації в ЄРПН. Чи може постачальник скласти РК датою виявлення помилки і чи не буде в такому разі проблем з відображенням податкового кредиту у покупця? В якому періоді можна включати податкову накладну та РК до неї до декларації з ПДВ?

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL