Публикации

Мы предлагаем Вам ознакомиться с нашими консультациями, опубликованными в бухгалтерской прессе и информационно-правовых системах. Все права на размещенные в этом разделе материалы принадлежат Консалтинговой компании «ЭКСПЕРТ». Любое копирование, перепечатка, распространение полностью или частично допускается исключительно с письменного разрешения правообладателя.Недоступен ни однин перевод.

31.01.2018 р. ДПС «ДІНАЙ»

Порядок відображення штрафів у складі витрат

За наслідками перевірки органом ДФС в 2017 році було нараховано штраф за порушення у сфері готівкового обліку. Підприємство не погодилось з нарахованим штрафом та оскаржило рішення ДФС в судовому порядку. На цей момент судова справа ще не розглянута. Чи потрібно відображати суму штрафу в обліку, якщо підприємство не погоджується зі штрафом? І якщо рішення суду буде на користь органу ДФС, то до якого періоду в бухобліку мають відноситись витрати на штрафи?

Подробнее...
 
Недоступен ни однин перевод.

31.01.2018 р. ДПС «ДІНАЙ»

Використання старих форм касових ордерів: чи можуть бути негативні наслідки?

Підприємство дізналось із запізненням, що 5 січня 2018 року набрало чинності нове касове положення. Чи можуть бути якісь негативні наслідки якщо до 15 січня підприємство продовжувало оформлювати касові ордери за попередніми формами?

Подробнее...
 
Недоступен ни однин перевод.

12.01.2018 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Зміни щодо розрахунку ліміту каси у 2018 році

До 05.01.2018 розрахунок ліміту каси підприємства виконували відповідно до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою НБУ від 15.12.2004 р. № 637 (далі - Положення № 637).

Подробнее...
 
Недоступен ни однин перевод.

12.01.2018 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Зміни щодо обкладення ПДВ операцій з постачання виробів медичного призначення у 2018 році

До 2018 року відповідно до пп. "в" п. 193.1 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI (далі – ПКУ) ставка ПДВ становила 7 %, зокрема за операціями з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України медичних виробів за переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України.

Подробнее...
 
Недоступен ни однин перевод.

21.12.2017 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Компенсація витрат якщо працівника не впустили до країни відрядження

Працівника направлено у відрядження за кордон. Він виїхав поїздом, пройшов контроль українських прикордонників, але прикордонники сусідньої держави не пропустили його до місця відрядження. Фактично назад його відправили на наступний календарний день, що видно з другої відмітки українських прикордонників. Як йому компенсувати витрати на проїзд і на бронювання номера в готелі у цій ситуації та чи виплачувати добові?

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL