Акцизная накладная на горючее

Заправка на АЗС постачальників: чи виписується акцизна накладна у платника?

Чи повинен платник акцизного податку складати акцизні накладні на власне споживання пального у разі заправлення паливних баків транспортних засобів підприємства на АЗС постачальників? Відповідно до визначення, наведеного в пп. 14.1.212 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI (далі – ПКУ), реалізацією...

Read More

Акцизні накладні у разі заправлення авто на власних АЗС

З якими кодами повинні складатись акцизні накладні на власне споживання пального у разі заправлення мережею АЗС паливних баків власних транспортних засобів? А також, чи правомірним буде складання акцизної накладної на весь обсяг власного споживання за місяць, і в які строки повинна реєструватись така акцизна...

Read More

Помилки у залізничному квитку в прізвищі працівника: податкові ризики

Які можуть виникнути податкові ризики в разі компенсації витрат на відрядження в частині витрат на проїзд працівника поїздом, якщо при оформленні квитка було допущено помилку в прізвищі (пропущена одна літера)? Компенсація вартості витрат працівника на проїзд до місця призначення у відрядженні та назад...

Read More

Юрособа-єдинник: чи справді перевищено граничний дохід?

Перевірка визначення розміру оподатковуваних доходів юридичними особами – платниками єдиного податку третьої групи Спрощена система оподаткування відрізняється від загальної, зокрема, більш простим механізмом визначення бази оподаткування (розміру доходів) та суми податку, який сплачується за наслідками діяльності платника. На відміну від загальної системи оподаткування,...

Read More

Витрати на проїзд з місця відпустки до місця відрядження

Працівник у вересні перебував у відпустці. Оскільки виникла необхідність направлення його у відрядження керівником підприємства видано наказ про відрядження починаючи з першого робочого дня після відпустки. При цьому в наказі дозволено працівнику здійснити прямий переліт з місця його відпочинку до місця відрядження. Чи...

Read More

Податковий кредит і податкові накладні, складені до 03.12.2017 року

Чи можуть бути включені до податкового кредиту з ПДВ в поточній декларації податкові накладні постачальників, які складені до 03.12.2017 року? Нагадаємо, що Законом України від 09.11.2017 року № 2198-VIII (набрав чинності 03.12.2017 року) було внесено зміни до п. 198.6 Податкового кодексу України...

Read More

Чи будь-які нафтопродукти вважаються пальним у розумінні ПКУ?

Визначення пального наведено в пп. 14.1.1411 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI (далі – ПКУ), відповідно до якого пальне – це нафтопродукти, скраплений газ, паливо моторне альтернативне, паливо моторне сумішеве, речовини, що використовуються як компоненти моторних палив, інші товари, зазначені у...

Read More

Поповнення обсягів пального в пересувному акцизному складі

З 01.07.2019 року набрали чинності зміни до Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI (далі – ПКУ), внесені законом від 23.11.2018 р. №  2628-VIII в частині електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового. Чинними положеннями п. 231.6 ПКУ передбачено, що у разі...

Read More